Minhauzena Muiža

Atraktīva, aizraujoša ar humora piesitienu apvīta ekskursija uz Minhauzena Muižu un skaistakajām vietām tās apkārtnēm

SAULKRASTI

Sākumā mēs piestāsim Saulkrastos pie Baltijas Pērles - Baltā kāpa, kurā atrodas visaugstākais skatu punkts Latvijā uz Baltijas jūru. Kad jūs tur esat bijuši un vai vispār  esat bijuši?

Lielisks skats! Padomājam labas domas, uztaisam skaistas bildes un dodamies tālāk.

.....un tad esam klāt

Minhauzena Muiža - Muzejs

Muzejā atrodas pagaidu ekspozīcija – Edgara Vintera gleznu izstāde un studija.

Minhauzena muzejs palīdz atdzimt atmiņā stāstiem par pulkveža Hieronīma Kārļa Frīdriha barona fon Minhauzena neticamajiem piedzīvojumiem. Dažus dzīves skaistākos gadus Minhauzens ir pavadījis ar savu dzīvesbiedri Jakobīni Latvijā, Vidzemē, Duntes muižā, kur nu jau gadsimtiem ilgi, cilvēki nebeidz stāstīt fantastiskos atgadījumus no barona dzīves.

Savukārt otrajā stāvā savu mājvietu atradušas gan esošo, gan bijušo slavenību vaska figūras. Ikvienam ir iespēja nofotografēties tuvplānā ar maestro Raimondu Paulu vai basketbola zvaigzni Uļjanu Semjonovu, kā arī patērzēt ar pašu Kārli Ulmani un Dainu Tēvu. Un iespēja aplūkot Baltijā lielāko alus kausu kolekciju.

Raganas ķēķis

Ceļojuma beigās mēs piestāsim pie krodziņa Raganas ķēķis, kur jautrā garstāvoklī paēdīsim gardas vakariņas ar ceļojuma iespaidu apspriešanu 

Krodziņš "Raganas ķēķis" atrodas Murjāņu – Valkas autoceļa malā un ir viegli atpazīstams pēc ēkas un dažādiem pasaku tēliem, kas izvietoti kroga pagalmā.